Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Rębieskie Kolonia 7a, Zduńska Wola

rebieski.gaj@gmail.com

607 984 977 

< >

POZNAJCIE WSZYSTKIE PSY Z NASZEJ HODOWLI 

Z każdym kolejnym pieskiem, nasza pasja coraz bardziej rośnie. Staramy się jak najwięcej czasu poświęcać psiakom, wyjeżdżamy z nimi na wycieczki lub wychodzimy na długie spacery po okolicy. Lubią jazdę samochodem, sprawia im ona sporą frajdę.

Wszystkie psy mają bardzo dużo miejsca do swobodnego poruszania się, nie są trzymane w kojcach, albo tym bardziej na łańcuchach. Bardzo dużo czasu spędzają z nami w domu, gdzie czują się  jak ryby w wodzie. Ich ulubionym miejscem jest nasza kanapa, gdzie często przesiadują. Są traktowane jak prawdziwi przyjaciele rodziny. W ich oczach widać miłość i przywiązanie.

Nasza hodowla Rębieski Gaj powstała z miłości do psów, które są nieodłączną częścią naszej rodzinki. Nazwę „Rębieski Gaj” zawdzięczmy  zalesionej miejscowości Rębieskie, w której mieszkamy.

 

Hodowla zarejestrowana jest w ZKwP, oddział w Łodzi.

PARĘ SŁÓW O NASZEJ HODOWLI

WSPÓLNE ZDJĘCIA NASZYCH PSÓW

TYCJAN, ur. 12.04.2016r.

Bianka rozpoczęła właśnie przygody z wystawami, a na jej koncie już same sukcesy.

TINA, ur. 07.02.2016r.

KELLY, ur. 23.04.2021r.

Kelly to córka naszej parki: Milki i Tycjana. Od szczeniaczka ogromnie skradła nasze serca. Kelly bardzo szybko uczy się nowych komend, uwielbia się bawić i rozrabiać. 


Niedługo planujemy zabrać ją na jej pierwsze wystawy.

Owczarek Podhalański

Kelly Rębieski Gaj

MILKA, ur. 01.06.2016r.

BIANKA, ur. 21.03.2017r.

Pirenejski Pies Górski

Bianka przyjechała do nas w maju 2017 roku z Czech. Jest drugą naszą suczką tej rasy, ponieważ bardzo się w niej zakochaliśmy. Bianka od małego miała wspaniały charakter, jest bardzo uczuciowa, kochająca i energiczna. Cechuje się wysoką ufnością do ludzi oraz brakiem strachu przed nowymi doświadczeniami. Jest bardzo rozkoszną suczką. Jest bardzo towarzyska i wzbudza zachwyt u płci przeciwnej.

FABIANNE Perla Silesia

Milka i Tycjan są naszą parką hodowlaną, po nich mamy nasze szczeniaczki Owczarka Podhalańskiego.

Do tytułu Championa Polski brakuje jej jednej wystawy.

Milka to suczka, która jest u nas od sierpnia 2016 roku, jest „żoną” naszego Tycjanka. Od pierwszych chwil byli nierozłączni, spędzali razem każdą chwilę. Milka kocha bezwarunkowo swoją rodzinę, jest bardzo do niej przywiązana. Większość swojego czasu spędza na obserwowaniu otoczenia razem z Tycjanem. Jest bardzo zaangażowana w otaczające ją życie za płotem podwórka.

Owczarek Podhalański

PROCA-FILOSKA Filos

Jest bardzo energiczna i lubi chodzić swoimi ścieżkami, ma swój zwariowany świat. Jest bardzo czujną strażniczką podwórka, często pokazuje swój temperament, lecz dla nas jest przyjazną i oddaną członkinią rodziny.

Tina jest Młodzieżowym Championem Polski oraz Championem Polski.

Tina to suczka, która jako druga pojawiła się w naszym domu. Przyjechała do nas w lipcu 2016 roku, mając 5 miesięcy.  Mimo swojego wieku już po jednym dniu bardzo zakolegowała się z Tycjanem i znalazła swoje miejsce w naszej rodzinie.

Owczarek Podhalański

Pirenejski Pies Górski

Fuerza Mahatma-La

Tycjan jest dużym, ale bardzo kochanym psem. Lubi być w centrum uwagi, jest towarzyski i bardzo przyjazny dla ludzi. Jest naszym misiem i przyjacielem rodziny, jak każdy z naszych psów.

Tycjan jest już Młodzieżowym Championem Polski i Championem Polski.   

Tycjan był naszym pierwszym psem. Była to miłość od pierwszego wejrzenia naszej córki. Przyjechał do nas w czerwcu 2016 roku w wieku 2 miesięcy. Od początku skradł nasze serca, był kochanym rozrabiaką. Bez problemu odnalazł się w naszej rodzinie i bardzo dobrze socjalizował się z każdym kolejnym pieskiem w naszym domu.  

TYCJAN Osemit 

  1. pl